Par mums

Iebraucot Gulbenē, ir brīnišķīga iespēja ieturēt maltīti skaistā koka ēkā, kurā ir speciāli veidota atmosfēra atpūtai un labsajūtai. Šeit Jūs vienmēr sagaidīs un laipni apkalpos. Varēsiet nobaudīt ēdienu pēc savām vēlmēm.

A building view from the outside, with garden

Ēdiens, kas paredzēts labiem draugiem un mīļai ģimenei.

Iegriežoties Kantes krogā, ikviens jutīsies kā mājās. Šeit ir lieliska vieta, kur pavadīt kvalitatīvu laiku ar ģimeni, pie gardas maltītes. Vai satikties ar sen neredzētiem draugiem un atgūt iekavēto pie atspirdzinoša kokteiļa. Šeit ikviens atradīs sev piemēroto.

plates of food put all together on table

Kantes kroga bagātīgā vēsture ikvienam rada pārliecību, ka šeit vienmēr tiks piedāvāts augstākās kvalitātes serviss un ilgi kopta un veidota ēdienkarte. Pie mums vienmēr var paļauties uz klasiskiem ēdieniem, kas ir bijusi Kantes kroga sastāvdaļa jau vairāku gadu garumā, taču tiem, kam ir vēlme izmēģināt ko jaunu, parūpēsimies, lai piedāvājumā parādītos arī kāds jaunums.

Kantes krogs ir īpašs ar savu atmosfēru, taču lai šī īpašā sajūta nepazustu mēs piedāvājam arī dažādus pasākumus, kas sevī ietver gan dzīvo mūziku, gan disko mūziku. Šeit ikviens var atrast ko savai gaumei piemērotu. Ja vēlies izbaudīt gardu maltīti dzīvās mūzikas pavadījumā, Kantes krogs ir īstā vieta, kur to darīt.

food from top view put on the table

Ēdiens, kas gatavots no sirds.

Mūsu pavāri rūpīgi gatavo katru maltīti, lai klients varētu baudīt ne tikai patīkamo atmosfēru, bet arī iepriecināt savas garšas kārpiņas.

Skatīt ēdienkarti